Select language: Ukraine UKR

Ua+USA

17.10.2017

Цікава та незвична зустріч у Movie Zone

У п’ятницю 13 )) відбулась чергова зустріч у Movie Zone від інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».  Сучасний кінотеатр для сучасних підлітків, у якому проводиться перегляд фільму на англійській мові з подальшим обговоренням. Цікаве та незвичне засідання яке дозволяє покращувати свої знання англійської, знайомитись з цікавими однолітками та корисно проводити час.

 

  

more→

17.10.2017

Сучасне дозвілля для усієї сім'ї

Школа батьків від інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки це завжди корисні поради, цікава інформація та гарний спосіб на власному прикладі показати своїм дітлахам про важливість навчання та розвитку. Сьогоднішня зустріч про значимість англомовних періодичних видань у сучасному світі пройшла у незвичайному форматі гри-змагання між батьками та маленькими читачами.

 

  

  

more→

10.10.2017

Kazuo Ishiguro's books in American Library

Read books by Kazuo Ishiguro, winner of the 2017 Nobel prize in literature, in American Library! More photos here!

more→

10.10.2017

Digital Research & Scholarship for Ukrainian Universities

Today American Library is holding a Workshop "Digital Research & Scholarship for Ukrainian Universities", by Center for Digital Research & Scholarship at NaUKMA, NaUKMA Scientific Library in cooperation with the ELIBUKR (Electronic Library of Ukraine). More photos here!

more→

09.10.2017

Морська тематика об’єднує дітей світу

8 жовтня учасники English Club від інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», що у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки, відвідали вельми пізнавальне та оригінальне засідання з цікавою темою – Professions. Говорили про різні професії, їх особливості, важливість та переваги. В ігровому форматі на англійській мові ділились власними вподобаннями та мріями про майбутню професію.Так як Херсон вважається містом корабелів та має свою морську академію, яскравою частиною сьогоднішніх зустрічей став розгляд професії моряка, до того ж, у цьому році Сполучені Штати 9 жовтня відзначають День Колумба, відомого мореплавця. І саме до цього свята учасники English Club малювали веселі листівки, які, хоч і віртуально, але щиро подарували своїм новим друзям з публічної бібліотеки Лоуренса зі штату Канзас, у знак вдячності за надіслані раніше від них листівки-подарунки. 

 

more→

08.10.2017

English Speaking Club - October, 6

English Speaking Club at American Library is getting close to breaking a record in Speed English by amount of participants. More photos here!

more→

06.10.2017

Academic Integrity - October, 6

Google is the most popular search engine in the world. But while so many people use it, few actually get formal instructions on how to search with Google. Today at American Library we learned how to use Google Scholar to write better research papers. More photos here!

more→

05.10.2017

Сompliance as an effective instrument to fight corruption in Ukraine - October, 5

Today at American Library we were lucky to hear Ario Dehghani, talking about "Сompliance as an effective instrument to fight corruption in Ukraine". Ario Dehghani - is Head of the Compliance and EU Practices in Redcliffe Partners. More photos here!  Watch full video from Training here!

more→

01.10.2017

Вивчаємо англійську та відкриваємо світ по-новому

29 вересня інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки своїм заходом завершив цикл зустрічей з відомими та успішними людьми на відкритих уроках читання що проходили у книгозбірні.  У захопливу подорож країнами світу разом з цікавим та сучасним професіоналом, директором туристичної агенції ANEX TOUR, Ігорем Цурканом відправились гості центру – студенти  Херсонського училища культури. 

 

  

  

more→

28.09.2017

Лекція "Комплаєнс як ефективний метод боротьби з корупцією в Україні"

Американська Бібліотека запрошує 5 жовтня на лекцію Антикорупційного Хабу  “Комплаєнс як ефективний метод боротьби з корупцією в Україні” . Аріо Дехгані, Радник, керівник практики комплаєнс на права ЄС, Redcliffe Partners  розповість про: Розвиток комплаєнсу на світовому рівні – коли саме він з'явився та який вплив він здійснює; Розвиток комплаєнсу  в Україні – проблеми впровадження практики комплаєнсу, Найбільш  типові практики використання комплаєнсу в повсякденній діяльності, урядова підтримка заходів комплаєнсу; Найбільш загальні системні проблеми комплаєнсу (контроль та культура); Найбільш поширені заходи комплаєнсу, які застосовуються органами державної влади та приватними підприємствами.

Приходьте 5 жовтня о 17:00 в Американську бібліотеку

Подія на Facebook!

more→